Recenze ASUSTOR AS3102T

• Intel Celeron
  • HDMI
  • 3x USB 3.0
  • Možnost koupit infra ovladač CZC dává zdarma
  • Rozchodit to nebylo zase tak jednoduché
  • Při prvním zprovoznění dost trvalo, neż se vše naistalovalo
  • Manuál na CD

Manuál pro zprovoznění je na přiloženém Cimrmanově disku, což mi je v dnešní době na nic. Stránky výrobce podle mne nezkušeným uživatelům také moc nepomohou. Ale Google a jeho dcera YouTube pomohou.

Ověřený zákazník HP TONERY.EU

Karel

Přidáno: 31. prosince 2015

Zakoupeno v HP TONERY.EU

• Výkon (koukněte na Smallnetbuilder.com, jak ve srovnání NASů dopadly ASUSTORy);
  • HDMI propojení s TV (tohle Synology bohužel nemá);
  • Dálkové ovládání - zauvažuji nejspíš také o bezdrátové klávesnici;
  • Populární formou dělané praktické návody na nastavení - velmi sympatická je ta jejich ASUSTOR College - studijní papíry popisující způsob nastavení jednotlivých věcí pěkně po lopatě, krok za krokem.
  • Podpora komunikuje do 24h (e-mail, v bezchybné Aj, žádná "Engrish") a hned vyřešila - šlo o aktualizaci stránek a poskytnutí návodu na manuální update BIOSu;
  • Manuální instalace aplikací - hlídá závislosti a řekne si o doplňující potřebné balíčky.
  • Otravuje s registrací - z centra aplikací nepovolí instalaci, dokud se NAS nezaregistruje - to se dá obejít tak, že se na ASUSTORácké stránce stáhnou jednotlivé balíčky a nainstalují se manuálně; nic jsem přitom nikde neregistroval.
  • Synology má to svoje linuxové distro, na kterém běží, asi trochu víc vymazlené než ASUSTOR.

Seznamuji se s možnostmi, nastaveními;
Studuji, objevuji, mám novou "hračku".

Ověřený zákazník Umax.cz

Jiří Dvořáček

Přidáno: 22. listopadu 2015

Zakoupeno v Umax.cz

• rychlý a kvalitní mašinka
  • zatím nic

Universální server s dobrou SW podporou.