Recenze Synology DiskStation DS115j

Ověřené recenze Synology DiskStation DS115j

Hanka

Přidáno: 21. srpna 2018

• Žádná !!!

Pro mne naprosto nepoužitelný! Procesor pracuje pořád na 99% a paměť plná, tak pokud chcete zapojit dvě kamery a dělat něco navíc, tak zapomeňte. Rychlost nahrávání fotek je pár Mb! Hlavní nedostatek je pomalý CPU, ale hlavně nedostatečná paměť.
Koupila jsem vyšší verzi DiskStation DS118 a už jsem naprosto spokojená. CPU 1 -25% a RAM do 50%, ale hlavně fičí, prostě rychlost jak má být.
To co jsem nahrávala 48 hod na DS 115J, tak na DS118 jen 20 min !!!

Luda

• nepřeberné množství funkcí
  • solidní zpracování
  • tichý chod
  • rychlost gui
  • synology je spíše pro pokročilejší uživatele

Toto je můj druhý nas. Předchozí Zyxel nsa310 fungoval super, dostatečná rychlost, dostatečné (malé ;-) množství funkcí, jednoduchá administrace, bohužel umřel. synology jsem již dlouho viděl jako nástupce v evoluci.
DS215j je slušný základ pro seznámení se systémem DSM (u mě ve verzi 6.1.3-15152 Update 8), pohyb v administraci je vzhledem k nepříliš výkonnému hardwaru docela porod, ale s tím je nutno, vzhledem k ceně, počítat.

Reakce obchodu  ONLINESHOP.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
ONLINESHOP.cz

Ověřený zákazník K24.cz

Michal P.

Přidáno: 19. června 2017

Zakoupeno v K24.cz

• Velmi levný NAS server s řadou přidaných hodnot
  • Pomalejší procesor - při stahování torrentů vytížený na 99 %, neschopný obsluhovat další úlohy
  • Jeden HDD nemusí v dnešní době stačit

Za ty prachy super, ale asi stojí za to si připlatit za minimálně dva HDD a trochu silnější procesor. Je to (úplně zbytečné) omezení s rozdílem pár stovek. Jinak spokojenost - nenáročné uživatele (kteří nechtějí naráz stahovat torrenty a streamovat media) to je velmi dostačující.

Přidáno: 17. března 2016

• DMS
  • slabší výkon ale domů stačí

Základní "malý domácí server", ideální jako centrální úložiště filmů, fotek atd. Synology DMS systém je velmi dobrý pro správu, nabízí mnoho možností i doinstalování balíčků. Jedná se ovšem pouze o 1 diskové pole, což není bezpečné pro velmi důležitá data a je dobré je minimálně zálohovat k dalšímu připojeném externímu disku nebo je mít jinde. Pokud chcete mít data v bezpečí, kupte 2 a více diskovou verzi se zrcadlením.

Přidáno: 18. září 2015

(Upraveno 18. září 2015)

• funkce
  • podpora
  • místo na 1 disk

Bez problému, dobrý poměr funkce x cena

Ověřený zákazník SOFTCOM.cz

pendy

Přidáno: 25. srpna 2015

Zakoupeno v SOFTCOM.cz

• zaujala mne 1GB Lan přípojka, přesun souborů je teď bleskovka
  • proti svému 5 let starému předchůdci DS110j (také jen 1 HDD) je cca o 50 % širší (že by kvůli chlazení?), tudíž zabere na podložce víc místa

Přidáno: 12. ledna 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• Chytré úložiště, tiché s nízkou spotřebou. Má doplňující aplikace pro android. Televizí Samsung funguje bezvadně.
  • Možná je to moje chyba z důvodu nesprávného nastavení routeru nebo NASu, ale zatím mám problémy s připojením na administraci NASu a na data v něm vzdáleně přes internet (mimo domácí síť). Spojení je zatím hrozně pomalý a vypadává.

Celkově produkt hodnotím výborně. Splňuje vše, co jsem od něho očekával.

Přidáno: 7. prosince 2014

• Úžasný výrobek, Synology nezklamalo
  • Skvělý software, různá nastavení
  • Instalace balíčků dle požadavků
  • Úsporný, téměř neslyšitelný
  • Někomu by nemusel vyhovovat slabší výkon

Pro moje potřeby přesně to, co jsem hledal

Ověřený zákazník ITAGE, spol. s r.o.

Přidáno: 13. prosince 2015

Zakoupeno v ITAGE, spol. s r.o.

Byl mi doporučen,zatím bez problémů.

tech.ihned.cz

Přidáno: 20. dubna 2015

TEST: Levný síťový disk Synology DS115j se promění i v soukromý Netflix

Synology DS115j je při extrémně nízké ceně skvělý způsob, jak zálohovat svoje data a hlavně jak k nim přistupovat ze všech svých zařízení včetně chytrých televizí nebo herních konzolí.

Celá recenze na tech.ihned.cz

Přidáno: 5. ledna 2015