Recenze Synology DiskStation DS418j

Přidáno: 1. března 2018

Zakoupeno v ALFA.cz

• Synology QuickConnect
  • DSM 6.1
  • Dlouhá podpora (cca 8 let)
  • Synology HR (hybrid raid)

Kvalitní domácí NAS, s chytrým SHR který umožňuje přidávat nové disky a rozšiřovat oddíly bez ztráty dat. NAS má 2 ventilátory a disky drží v rozumných teplotách, velké možnosti nastavení na které jsme u produktů Synology zvyklí.

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s.

Přidáno: 9. února 2018

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Synology DiskStation DS418j je kvalitní NAS, koupil jsem ho, protože už asi 8 let mám předchozí verzi DS211j a celou dobu jede bez poruchy. DS418j zatím jede také bez problémů, je výrazně rychlejší než starší verze. Firmware je neustále vyvíjený a aktualizovaný, ale ovládání přes webové rozhraní je někdy přeci jen těžkopádné, asi by si to zasloužilo samostatnou obslužnou aplikaci. Přenos staršího HDD z DS211j do nového přístroje proběhl naprosto intuitivně a bez problémů. Na domácí použití výborný výrobek, můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník suntech.cz

Přidáno: 5. prosince 2017

(Upraveno 5. prosince 2017)

Zakoupeno v suntech.cz

• Jednoduché a intuitivní nastavení
  • Synkovi natom jede minecraft server :-)