Nejnovější recenze ze sekce Disková pole

ASUSTOR AS3304T

ASUSTOR AS3304T

Ověřený zákazník suntech.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 14. března 2023

Zakoupeno v suntech.cz

• max kapacita disků
  • SW pro konfiguraci
  • Jednoznačne SW a to jak pro android tak pro PC

Co říci NASka je to slušná, ale obslužný SW který je možné stáhnout přímo od výrobce je tragický. nějaký automatizovaný backup pro mobily zhola nemožný nebo tuto funkci najít zhola nemožné. zvolil jsem jednoduchý prográmek SMBSync2 a naprostý luxus pro zálohování veškerého podstatného obsahu telefonu. Na PC je pak pouzitelý backup plan a neb EZ sync, ale jen pokud chcete jen zálohu a nic neresit pak naprosto v pořádku. Bohužel nevím co jiné Nasky takže nemohu srovnávat

Ověřený zákazník inComputer.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2023

(naposledy upraveno 9. března 2023)

postrádám návod, jinak OK

WD My Cloud EX2 Ultra WDBVBZ0000NCH-EESN

Ověřený zákazník Alza.cz Tomba

Přidáno: 18. února 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Vzhledem k tomu, ze mi dodavatel Alza.cz nebyl ani po vice jak mesici schopny dodat zdroj, ktery chybel v krabici. Doporucit rozhodne nemuzu!!!

Synology DiskStation DS220j

Synology DiskStation DS420j

Ověřený zákazník CZC.cz Richard

Přidáno: 4. února 2023

Zakoupeno v CZC.cz

• 1) Sice jsem si na CZC před nákupem přečetl, že NAS Synology DS420j je tiché, ale jde o relativní pojem. Překvapilo mě, že z něho opravdu slyším leda slabé zvuky přestavování hlaviček disků.
  • 2) Nebudu posuzovat jeho MB/s. Mám ho připojené přes GLAN, která je sama nejužším hrdlem cesty. NAS jí rychlostně vyhovuje.
  • 3) Nastavil jsem si NAS bez potíží jako síťový disk (mám Win7). Nicméně lze připojit i zdroj/cíl přímo k jeho USB port a zadat přenos přes OS v NAS, pak to běží samo.
  • 4) Zmíním ještě odběr energie změřený wattmetrem.
  • V provozním stavu, plné čtení či zápis, chce jen od 30 do 34 Wattů; častěji k dolní hranici.
  • Když se spustí webové rozhraní NAS OS, pak odběr stoupne na 55 W. Po odpojení zas klesne na původní.
  • Pokud se z NAS nepřenášejí data, po čase upadne do spánku, v němž si žádá jen 4.9 W.
  • Po delší době se vypne a chce jen 0.8 W. Nelze ho však probudit přes síť, ale v domácím prostředí v tom vidím spíš výhodu. Ťuknu jen do vypínače. A pak se o něj už nestarám. Samo se vypne.
  • Překopírování všeho z 4 GB databanky připojené přímo k NAS USB portu chtělo jen 0.35 Wh.
  • Pozn. NAS mám v konfiguraci RAID-6 se čtyřmi 12 TB disky Seagate IronWolf, které podle katalogu výrobce mají oproti jejich 8TB variantám paradoxně o ždibec nižší odběr energie.

Ověřený zákazník inComputer.cz Bob

Přidáno: 1. února 2023

Splňuje moje požadavky

Synology DiskStation DS218play

Ověřený zákazník Electro World David Šl.

Přidáno: 20. ledna 2023

(naposledy upraveno 20. ledna 2023)

Zakoupeno v Electro World

• příjemné nastavení
  • tichý chod
  • slušné funkce
  • příjemný design
  • kompaktní rozměry

spokojen--Velmi rychlá odezva systému, mnoho konfiguračních možností, přehledné GUI a intuitivní ovládání, lokalizováno v CZ (téměř bez jazykových chyb, perfektní zpracování, jednoduchá instalace disků. Kupoval jsem hlavně pro možnost přehrávat filmy na TV a zálohovani fotek a oboji funguje krásně. Pro naročnější je tam neskutečné množství, co všechno se dá nastavit.

Synology DiskStation DS118

Synology DiskStation DS118

Ověřený zákazník CZC.cz HrNaNe

Přidáno: 14. ledna 2023

• OK

Ověřený zákazník CZC.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. ledna 2023

(naposledy upraveno 10. ledna 2023)

• snadné nastavení
  • velké množství nastavení pokud člověk ale ví co dělá

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. prosince 2022

Zakoupeno v APOLLOs.cz

• Splňuje moje požadavky

Vyhovující domácí úložiště

Ověřený zákazník Alza.cz Pavel

Přidáno: 4. prosince 2022

Zakoupeno v Alza.cz

NAS Synology používám v několika firmách i doma a mám jen dobré zkušenosti.

WD My Cloud Home WDBVXC0080HWT-EESN

WD My Cloud Home WDBVXC0080HWT-EESN

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 4. prosince 2022

• Velká kapacita. Nízká cena.
  • Nespolehlivost. Téměř nulová možnost nastavení.

Po 4 letech používání se cloud dostalo do stavu offline. Log nešel získat. Po rozebrání a připojení disku k počítači s linux jsem zjistil, že z disku nelze číst. Data nelze zachránit pokud pominu možnost specializovaného střediska, kde mají možnost vyměnit jednotlivé komponenty pevného disku.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 23. listopadu 2022

• Nyní už nic.
  • Společnost ZYXEL podle zjištění na SW k těmto zařízením celkem kašle,
  • Neustále problém s kontabilitou.

Kupoval jsem s úvahou na soukromé uložiště základních i archivních věcí Díky možnosti duální zálohy na dvou HDD se jevil tento přístroj jako ideální. Nějakou dobu taky celkem dobře fungoval. Bohužel s přestupem z WIN 7 na WIN 10 přišla velká studená sprcha. Jejich origo SW k NASce na WIN10 nekomunikuje. Nastavení fungovalo do prvního vypnutí. SW pro WIN10 takřka neseženete. Ikdyž na starých stránkách ZYXELu najdete SW , nestáhnete jej, pouze vám napíše že stránka není, nebo máte problém s připojením. Zabezpečení NASky u WIN10 katastrofa. 80% a víc nastavení po vypnutí nefunguje. Točíte se dookola, aby se dalo s NASkou běžně pracovat. Jako uložiště naprosto k ničemu. Souhlasím s dřívější recenzí že hodnota přístroje je totálně cenou mimo mísu, máte jen celkem drahou dokovou stanici pro dva HDD, to je tak jediná věc, ke které bych tento stroj nyní použil a i tohle nastavení po několikerém použítí není ani 90% .... Naprosto vyhozené peníze . Navíc jak už několik dní koukám a zjištuji, tak výrobky firmy ZYXEL zrovna za moc nestojí.

ASUSTOR AS1102T

ASUSTOR AS1102T

Ověřený zákazník Stolní počítače CZ Petr

Přidáno: 22. listopadu 2022

Zakoupeno v Stolní počítače CZ

• Vlastní aplikace v češtině, po vypaku eletriky sám se znovu spouští, v siti lze zobrazit jako sdilena slozka přímo na plose pc. Aplikace pro mobil v andridu - jednoduché kopirovani souboru mezi telefonem a nas.

Za slušnou cenu dostanete zarizeni v češtině, které dokáže ovládat asi kazdy.

Ověřený zákazník Alza.cz David

Přidáno: 20. listopadu 2022

• Množství funkcí

Bomba, co všechno umí a jak relativně snadno se nastaví. Málokdy něco takto zásadně předčí moje očekávání. Wow.

Ověřený zákazník Alza.cz Jaroslav Deml

Přidáno: 20. listopadu 2022

• Skvělá NAS pro domácí použití, rychlá, jednoduchá obsluha
  • S rozšířenou pamětí ještě rychlejší
  • S velkými spolehlivými disky skvělé místo pro data a jejich bezpečí
  • rozšířit portfolio disků z hlediska kompatibility

Je to již moje 4 NAS, zatím nejvýkonnější, chová se suprově, je rychlá, snadná Synology obsluha, bohatý SW s aktualizacemi, skvělá pro úschovu dat a pro rychlý přístup k nim odkudkoliv. Super.

QNAP TS-231K

• jednoducha instalace

Ověřený zákazník inComputer.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. listopadu 2022

Zakoupeno v inComputer.cz

• Super produkt pro domácnost i firmy

Zobrazuji 61 - 80 ze 485 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25