WD My Cloud Home WDBVXC0020HWT-EESN

Wi-Fi

• , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Jednoduchá instalace do sítě
    • Zařízení jak chytrá TV disk v síti nevidí

Pro můj účel jako záložní síťové uložiště ideální.

Kapacita úložiště (součet)
Rozhraní Thunderbolt
Včetně HDD
Počet portů USB 3.0
Wi-Fi

Centralizujte svá data do snadno použitelného chytrého datového úložiště, které se snadno připojí k vašemu WiFi routeru. Do WD My Cloud Home tak budete moci snadno ukládat veškerý svůj digitální obsah. Zařízení taktéž podporuje automatické zálohování fotografií videí ze svého mobilního tabletu či tabletu a bezdrátové zálohování a synchronizování vašich notebooků, počítačů, Mac a cloudových účtů.

Klíčové vlastnosti chytrého domácího úložiště WD My Cloud Home 2 TB

• Snadné vyhledávání souborů pomocí aplikace nebo webového rozhraní
  • Vlastní soukromý prostor pro každého uživatele - ideální pro rodinu
  • Aplikace třetích stran pro vlastní přizpůsobení - např. Plex Media Server, Dropbox, Google Drive, IFTTT a další
  • Stahování z cloudového účtu (Dropbox, Box, Google Drive, Facebook) - mějte vše na jednom místě
  • Automatické zálohování pro všechna PC a počítače Mac v domácnosti
  • Nastavení jedinečného hesla k účtu My Cloud Home či dotyková identifikace k mobilní aplikaci My Cloud Home

Centralizujte svá data

Výhoda My Cloud Home je, že všechny data máte na jednom místě, navíc jsou v naprostém bezpečí. Samozřejmostí je pak snadná organizace vašich videí, fotografií a dalších dat. Mějte veškerá data z vašich telefonů, tabletů, počítačů nebo externích úložišť vždy po ruce.

My Cloud Home je přístupný odkudkoliv

Přistupujte k souborům odkudkoliv na světě, kde je internetové připojení. Stačí využít desktopovou nebo mobilní aplikaci My Cloud Home nebo webové rozhraní . Poté již nic nebrání nahrávání, procházení nebo sdílení jakýchkoliv dat. Jednodušeji to už nejde.

Intuitivní datové úložiště

Již žádné složité nastavování. WD My Cloud Home stačí jednoduše připojit do domácího WiFi routeru a zprovoznit jej prostřednictvím smartphonu. O jakékoliv činnosti zařízení vás bude informovat LED indikátor. Není tak potřeba počítač, navíc provoz datového úložiště je zcela zdarma.

Zařízení je na zadní straně vybaveno USB 3.0 portem, který umožňuje rychlé importování fotografií a videí z nejrůznějších zařízení jako jsou např. USB flashdisky či externí pevné disky. WD My Cloud Home je kompatibilní se systéma Windows 7 (pouze 64bitová verze) nebo novějším a Mac OS X verze 10.10 nebo novějším. Pro mobilní zařízení, je pak kompatibilní se systémy iOS 9+ a Android 4.4+.

Obsah balení My Cloud Home

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v NEJCENY.cz

• Jednoduchá instalace do sítě
    • Zařízení jak chytrá TV disk v síti nevidí

Pro můj účel jako záložní síťové uložiště ideální.

• - nelze v síti používat jako NAS
    • - nelze přímo streemovat video, ale vše jde přes dalšího poskytovatele na internetu, kde se musíte registrovat (bůh ví, kam vaše domácí data tečou. Toto si pod domácím zařízením opravdu nepředstavuji)
    • - katastrofální správa uživatelů
    • - adresář "public" může kdo chce co dát, ale co tam je, jako přihlášený uživatel nevidíte.

Vyhozené peníze